1. Müügitingimused

1.1 E-poe müügitingimusi kohaldatakse kõikidele õigussuhetele, toodete pakkumistele, tellimustele, müügitehingutele, mis leiavad aset e-poe kasutaja (“klient”) ja e-poe www.sahver.pats.ee (“veebipood”) omaniku OÜ Päts, registrikood 12326631, asukohaga Jaama pst 15, Rakvere, vahel.

1.2 Hinnad

1.2.1 Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde eurodes ja sisaldavad 20% käibemaksu. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

1.2.2 Hinnad ei sisalda toote saatmiskulusid. Saatmiskulud kuvatakse veebipoes enne ostu sooritamist.

1.2.3 Veebipood võib igal ajal muuta e-poes esitatud hindasid. Kõik muudatused avaldatakse veebilehel www.sahver.pats.ee ning need jõustuvad alates avaldamise hetkest.

1.3 Tellimuse vormistamine

1.3.1 Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

1.3.2 Toote eest on võimalik tasuda kas ülekandega (arve alusel), kohvikus kohapeal makstes või pangalingi kaudu. Klient tasub tellimust kinnitades 100% toote hinnast.

1.3.3 Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

1.3.4 Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

1.4 Tellimuse tühistamine 

1.4.1 Juhul, kui klient soovib tellimuse tühistada, tuleb sellest teavitada minimaalselt 24 tundi enne tellimuse täitmist e-posti aadressile info@pats.ee. Tühistamiskirja tuleb lisada tellimuse number, pangakonto number ja isiku nimi, kellele soovitakse makse tagastust. Tagastussumma kantakse 7 tööpäeva jooksul, arvestades maha kulutused, mis on juba tehtud tellimuse koostamiseks. 

1.4.2 Kui esitatud tellimust ei ole õigeaegselt tühistatud või tellitud kaubale ei tulda järgi tellimuse täitmise päeval ei kuulu tasutud summa tellijale tagastamisele.

1.5 Tagastustingimused 

1.5.1 Kaupadele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada (nt toidukaubad, joogid…) 14-päevane taganemisõigus ei kehti. Juhul, kui kaup ei vasta kokkulepitud tingimustele, tuleb sellest müüjat teavitada viivitamatult, saates selle kohta reklamatsiooni koos fotodega e-posti aadressile: info@pats.ee. Kui on tuvastatav ettevõtte eksimus, siis kliendi soovil vahetame ühe kauba samaväärse teise kauba vastu või tagastame makstud summa.

1.5.2  Veebipood ei vastuta puuduste/kahjustuste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

1.6 Maksetingimused 

1.6.1 Tasumine toimub ülekandega Swedbank, SEB, Luminor, Danske, LHV, Coopi ja Pocopay internetipanga vahendusel või Visa ja MasterCard deebet- ja krediitkaardimaksetena. Lisaks eelnimetatud võimalustele saab ostu eest tasuda ka Päts kohvikus kohapeal. 

1.6.2 Klient on kohustatud enne ettemaksuarve tasumist kontrollima, et andmed ettemaksuarvel vastavad tellimusele. Maksetähtajaks on sama päev, millal tellimus vormistati. Pärast internetipangas maksmist saadetakse tellimusele number ja kinnitus kliendi e-maili aadressile.

1.7 Tarnetingimused 

1.7.1 Tellitud tooted saab klient kätte kas Päts Sahver kohvikus aadressil Jaama pst 15, Rakvere; Päts Pitsakohvikus aadressil Ed. Vilde 4, Rakvere või Tapa Pitsakohvikus aadressil Sauna 1, Tapa.

1.7.2 Tellitud kaup väljastatakse vastavalt kohviku lahtioleku aegadele ja eelnevale kokkuleppele või kullerteenuse puhul Teie poolt määratud aadressil.

1.8 Muu info

1.8.1 Toitudes ja jookides sisalduvate allergeenide kohta saab infot telefonil (+372) 58 600 648 või kirjutades info@pats.ee e-maili aadressile. 

1.8.2  Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, võetakse ühendust  telefonil (+372) 58 600 648 või kirjutades info@pats.ee e-maili aadressile.

Ostukorv

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Tagasi E-Sahvrisse
Päts Sahver
pühade ajal oleme avatud
22. juuni 9.00-16.00
23. juuni suletud
24. juuni suletud

Personaalse sõnumiga
Emadepäeva tooted

Kuni

14.05