Päts Sahver

Päts on õppijasõbralik tööandja

Täiskasvanud õppija nädala raames tunnustavad Eesti Tööandjate Keskliit, ETKA Andras ning haridus- ja teadusministeerium aasta kõige õppijasõbralikumaid tööandjaid. 

Aasta õppijasõbraliku tööandja eripreemia sai Päts OÜ. Lääne-Virumaal tegutsev pagarikoda on kaasanud tootearendusse kogu oma personali. Ettevõte väärtustab õppimist ja tegeleb aktiivselt töökohapõhise õppe korraldamisega, pakub praktika- ning töövarjuks olemise võimalusi. Lisaks on ettevõte kogukonnas aktiivne kaasarääkija.

Õppijasõbraliku tööandja tunnustamise eesmärk on väärtustada õppimist ja õpetamist nii avalikus, era- kui ka kolmandas sektoris. 2020 aasta septembris toimunud konkursile esitati 39 kandidaati. 

Päts OÜ juhatuse liige Heiki Hallik kiitis koostööd kutse- ja ametikoolidega. “Käime koolidega läbi ja teeme koostööd, eks nemad ka meid sellele preemiale esitasid,” ütles Hallik.

Hallik jätkas, et oli üllatunud, kui pagariettevõte innovatiivsete firmade konkurentsis tunnustuse pälvis. “Nüüd katsume kindlasti oma meisterlikkust veelgi arendada, kõhu kaudu!”

https://virumaateataja.postimees.ee/7087547/pats-on-oppijasobralik-tooandja

Jaga postitust

Facebook
Twitter
Email
WhatsApp

Ostukorv

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Tagasi E-Sahvrisse

Personaalse sõnumiga
Emadepäeva tooted

Kuni

14.05